< Nahrávací studio, Rožnov p. R. - studio ALIAS
 
www.studioalias.cz

Reference

CD

Kronika

Napsali jste nám / Napsali o nás

Partneři

Kontakty


Kompilace ALIAS 2013
MONÁDA - kapela při studiu ALIAS

MONÁDA Kopretiny

MONÁDA
Kopretiny


nenechte si ujít:
videoklip GALAXIE
stránky    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24


                                                        
A je hotovo. Rožnovská profesionální kapela NAVALENTYM své dvoj-CD ve studiu ALIAS - dotočila, máme namastrováno a Helena ZEŤOVÁ stihla už i 2-CD pokřtít. Křtu předcházela časově tvrdá práce.

        
ALFA ORCHESTRA ve studiu ALIAS a nový zpěvák. Hudební zkouška jak má být.

                       
Kapela GALERIE se opět rozhodla své nové, vlastní písně zaznamenat na - již druhé CD, které se natáčí ve studiu ALIAS. GALERIE pravidelně vystupuje (mimo jiné)na festivalech.

           
ZŠ SEDMIKRÁSKA pod vedením p. KRAJČI poctivě dotáčí. Na výpomoc přišel i jeho syn Jirka, který je hodně talentovaný.

                 
Je neděle dopoledne a ALFA ORCHESTRA má zkoušku za účasti zpěvaček a vokalistek sester DEMELOVÝCH. Zkoušku navštívil taky ucházeč o sólový zpěv David BARTOŇ. Rovněž byl otestován nový kytarový efekt FLYRIG - TECH - 21.

                          
Malí umělci ze ZŠ SEDMIKRÁSKA pod vedením učitele KRAJČI, předvedli opět ve studiu ALIAS své hudební umění. Aleš řekl : " hrníčků na čaj, je skoro málo".

                 
Je úterý - svátek - venku nic moc, tak proč nepokračovat v natáčení 2-CD - kapely NAVALENTYM. Dobrou náladu ve studiu podpořily i přítelkyně kapely NAVALENTYM. Jóóóó v nových botech "BRAZILKÁCH", to se to natáčí!!!

                    
Jedna návštěva Evy TÍŽKOVÉ zástupců ZUŠ a ZŠ Bílovec a mastr hymny je hotový. Další návštěva - rocková skupina STOPA - kamarádi. Kdyby někdo nemohl najít cestu do studia ALIAS - tady je podzimní "foto-cesta".

                       
Kapela NAVALENTYM, průběžně přispívá svým hudebním umem, při natáčení 2 CD, za podpory přátel. Na návštěvu do studia ALIAS přišli taky zástupci rockové kapely VYJETEJ VOLEJ z Oseku u Přerova. Petr z kapely FARAON..

                       
Rožnovská profesionální kapela NAVALENTÝM tvrdě pracuje na svém novém 2-CD, u nás ve studiu ALIAS. Podpořit přišli Aleš, Jana, Petr a já.

                       
Hudební projekt Evy TÍŽKOVÉ je směřován k ZŠ Komenského - Bílovec a to konkretně k dětskému pěveckému sboru "Kulišáci". Kulišáci nazpívali ve studiu ALIAS svou první skladbu - Komenského Žluťásci, kterou složila právě Eva TÍŽKOVÁ. Práce s dětmi a vedením ve studiu, byla skvělá už jen proto, že přišli všichni poctivě připraveni.

                       
Kapela GALERIE to s natáčením nového CD myslí vážně. Své umění předvedla ve studiu ALIAS i jejich tříletá dcerka Klárka.. Pán KRPELÍK ze ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm, má už taky namastrováno. I když zkouška kapely ALFA ORCHESTRA odpadla, test zvukových - kytarových krabiček proběhl.

                 
A je to tady. Profesionální kapela NAVALENTÝM opět natáčí nové CD - dvojalbum ve studiu ALIAS, dnes pod dohledem Ládi PETŘEKA. Je nutno podotknout, že hudebníci "Raduša - Danuša", jsou tradičně na natáčení poctivě připraveni. Basa se tradičně natáčela na starý dobrý DYNAKORD, který ochotně zapůjčil Radoš DOŘIČÁK z kapely FARAON.

                    
Pro CD k 70-ti létům ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm, má učitel "stařeček Goláňů" namastrováno. Tři písně jsou hotovy. Projekt přišel podpořit - jako bubeník i " R. Paprskář zv. Thasunka" z kapely ASTMATIC.

                    
Jedna zkouška kapely MONADA a můžeme zahrát na setkání příznivců ISKERKY - akce "Rozdílní a přesto stejní". Masarykovo náměstí.

                       
A je to tady. Kapela MONADA na setkání příznivců rožnovské ISKERKY. Masarykovo náměstí RpR.

           
Vzácná návštěva ve studiu ALIAS. Láďa, Petr, NAVALENTÝM.

           
A zase jedna ze zkoušek kapely ALFA ORCHESTRA ve studiu ALIAS. To by nebyla ALFA aby se neřešilo něco nového. DEMELOVI z Kopřivnice.

              
A zase tu máme ZŠ SEDMIKRÁSKU, která průběžně dotáčí do svého nového CD.

                 
Cimbálová muzika KOTULA, pod profesionálním vedením Dráhy KLIMKOVÉ, dotáčí ve studiu ALIAS se skvělými muzikanty své CD.

                       
A opět ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm - natáčení - flétny - pod vedením pana KRPELÍKA.

           
David BAROŠ ve studiu ALIAS se svými úspěšnými dcerkami a bude se určitě natáčet.

           
Návštěva ve studiu ALIAS - Aleš, Ruda, Petr, stařeček Goláňů, kapela GALERIE.

                 
Honza PANC a jeho rodina - rodinná oslava ve studiu ALIAS, neměla tradičně chybu.

        
Jen několik dnů schází do svatby, tak proč by Jirka NĚMEC, své partnerce Kláře THEMLOVÉ, nenazpíval ve studiu ALIAS, pěknou píseň. Oba jsou z Brna a hodně jim to sluší.

              
Motorkářský slet v Rožnově pod Radhoštěm - moderátor Aleš PORUBA ze studia ALIAS - opět vydařená akce, včetně programu a vystupujících kapel.

           
Na žádost "Evičky" COLLER z PRAHY nazpívala Markéta DEMELOVÁ ve studiu ALIAS dvě písně určené pro tatínka Milana a jeho kamarády jako je Josef LAUFER a další.

                    
Je sobota dopoledne, tak proč nepřispět dvěma písněmi na připravované CD k 70-ti létům trvání ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm. Dráha KLIMKOVÁ opět předvedla profesionální přístup k natáčení se svým dětským souborem.

           
A jedna další píseň nevidomé Kateřiny GAVLASOVÉ z Hranic je natočena. Skladba bude prezentována na 6-tém ročníku celostátního pěveckého a výtvarného festivalu s názvem "Nad oblaky", který proběhne 14. října 2015, na výstavišti FLORA Olomouc.

              
Jedna z rodinných oslav ve studiu ALIAS.

stránky    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24

99130 návštěv