< Nahrávací studio, Rožnov p. R. - studio ALIAS
 
www.studioalias.cz

Reference

CD

Kronika

Napsali jste nám / Napsali o nás

Partneři

Kontakty


Kompilace ALIAS 2013
MONÁDA - kapela při studiu ALIAS

MONÁDA Kopretiny

MONÁDA
Kopretiny


nenechte si ujít:
videoklip GALAXIE
stránky    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24


              
Jedna z posledních pracovních aktivit na CD - CM Ládi TULII 3 a může se vyrábět.

                    
GREASY FINGERS alias GT Pete CZECHOV ze SPOJENÝCH STÁTU AMERICKÝCH - města BALTIMORE, ve studiu ALIAS předvedl vlastní patentované zapojení snímačů elektrických kytar, společně s kytarovým technikem Standou LISNÍKEM a kamarádem Luborem Janem GRIGORESCU. Pete všechny přítomné přesvědčil, že svým patentům věnoval hodně času a to se vyplatilo.

           
Country večer ve studiu ALIAS. To tady delší dobu nebylo. Proto se asi páteční večer tak vydařil.

           
Marek BALOG doplnil svůj hudební projekt o další skladbu s názvem - SYRAKUS. Studio ALIAS po zkoušce, navštívila kapela FARAON.

                       
Cimbálová muzika Ládi TULII ve studiu ALIAS opět natáčí další CD.

                 
Páteční, společenská akce ve studiu ALIAS se vydařila. Všichni si odpočinuli a o to tady šlo.

                 
Cimbálová muzika Ládi TULII se opět připravuje na nový hudební projekt.

              
Marek BALOG a Jarda HRBÁČEK ve studiu ALIAS. Že-by nový hudební projekt?

           
Rodina KOVÁČÍKOVA, z Nového Jičína - ve studiu ALIAS. Katt KOVÁČÍKOVÁ poprvé ve studiu. Při další návštěvě, domluvena rychlonahrávka vlastních skladeb. Už se těšíme.

     
Reklamní spot pro rádio ORION - akce Valašská zahrada - se opět natáčel ve studiu ALIAS. Text namluvil Petr MÍČEK, podzimní akce probíhá od 28.9 - 1.10.2017

              
Zajímavý je i hudební projekt Gábiny GAJDOŠOVÉ z Rožnova, který podpořil - MAJTAN Jakub - alias - "MAJTY" O zvuk se postaral - Aleš.

           
Tak to dopadne, když zahrají společně dvě kapely: FARAON - MONÁDA a vyfotí je Honza PANC. Páteční odpoledne v Zubří nemělo chybu.

           
Veronika MORÁVKOVÁ, další novou písní přispěla opět do svého hudebního projektu.

                       
Sobotní rodinná, společenská akce ve studiu ALIAS se opět vydařila. Hudební "předci" se nezapřeli. Zahrálo se, zazpívalo - bylo fajn.

                                
A je to tady. Zbyněk BLAHA společně s Daliborem DĚDKEM, přáteli a sponzory, pokřtili své první CD ve studiu ALIAS. Bylo fajn. Prezentace CD neměla chybu, všichni se výborně bavili.

           
Pro Brněnskou agenturu UNIFER, namluvil ve studiu ALIAS, známý Pražský herec - Alexej PYŠKO text pro animovaný reklamní spot. Natáčecí čas byl skutečně krátký a to svědčí o vysoké profesionalitě pana PYŠKA.

           
Děti DDM Ostrava PORUBA, které byly na týdenním pobytu ve Velkých Karlovicích - Jezerná, přijely do studia, natočit připravených osm písní, pod vedením ing. Věry MRKVOVÉ. Nutno podotknout, že se mezi dětmi projevili i hudební talenti.

                    
Na prázdninách u dědy, vnuk Tomášek FORCH opět přidal do svého hudebního projektu několik říkanek a písní. Taky se projevil jako skvělý budoucí klávesista.

           
Laďa TULIA z Valašského Meziříčí nám představil novou zpěvačku do své CM.

        
Návštěva ve studiu kapela NAVALENTYM, rodina MARTÍNKOVA, Lenka, Radka.

        
Písničkář "Jirka" MLNAŘÍK začal natáčet další svůj hudební projekt. Opět se bude jednat o vlastní skladby, kterých má nachystaných opravdu dostatek.

        
Tak tohle se "Radošovi" DOŘIČÁKOVI (basovému kytaristovi ze Zubří, rockové kapely FARAON), určitě povedlo. Sám vyrobil elektrickou bezpražcovou basovou a solovou kytaru. Je vidět, že oba tyto nástroje byly vyráběny srdcem a tímto je můžeme řadit mezi kytarové šperky.

                 
Nedělní zkouška nadějné kapely - ALFA-ORCHESTRA z Kopřivnice opět bodovala i přesto, že hostovali dva náhradní hudebníci.

                 
Zbyněk BLAHA už opravdu se svým projektem finišuje. K poslednímu dotáčení schází už jen kvalitní cimbál Broňky DOČKÁLOVÉ. Jinak menší oslava - Aleš, Honza - Pavla. Návštěva cyklistek - Lenka, Radka.

                    
Opět jedna z vydařených akcí ve studiu ALIAS. Večírku se zúčastnila i návštěva z POLSKA - Vlasťa PROROK se svou přítelkyní.

                       
Hudba na pohodu u nás znamená tzv. "COUNTRY večer", ve studiu ALIAS. Zatopí se v krbu a hudebníci, zástupci kapel se můžou scházet. Tímto začíná nekonečný "džemík", který trvá - nejlépe do radnních hodin.

           
Zbyněk BLAHA a Dalibor DĚDEK. To jsou hudebníci, které hudba opravdu baví. Teď už své CD před dokončením jenom šperkují. Po tvrdé práci se dostaví i únava.

                    
CM Ládi TULII pracuje na dalším hudebním projektu s názvem TULIÁŠEK. Zúčastnili se i hosté - DUO Nikol, Eliška, holky - NOVOSADOVY ze Vsetínského "VSACANKU".

                    
Před hudebním vystoupením je důležitá i poctivá zkouška. Kapela ALFA ORCHESTRA zkoušela opět ve studiu ALIAS.

              
Jedna návštěva z TURECKA - Zuzana, Ela, Taylan - Zdenka, Aleš.

stránky    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24

99130 návštěv