< Nahrávací studio, Rožnov p. R. - studio ALIAS
 
www.studioalias.cz

Reference

CD

Kronika

Napsali jste nám / Napsali o nás

Partneři

Kontakty


Kompilace ALIAS 2013
MONÁDA - kapela při studiu ALIAS

MONÁDA Kopretiny

MONÁDA
Kopretiny


nenechte si ujít:
videoklip GALAXIE
stránky    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24


           
Hudební projekt PROF. PHDR. Jana VIČARA, CSC z HAMU PRAHA, zaměstnal u nás ve studiu ALIAS, kvalitního zvukaře ze studia ORLÍ - JAMU Praha - Honzu KOŠULIČE, který dotočil do projektu skladbu nazpívanou Zbyňkem TERNEREM. Jedná se o náročný a zajímavý hudební projekt.

           
JUVENTUS - pod vedením Kateřiny KTURZOVÉ má natočeno - za 3,5 hod - 12 písní, co k tomu říct - "skvělí, skvělé" - připraveni.

           
Holky NOVOSADOVY - zpěvačky - Nikol, Eliška - díky svému otci, vytvořily tzv. "rodinný špěrk", který darovaly mamince k výročí. Nazpívaly několik písní, na kterých si opravdu nechaly záležet.

                 
HARD ROCKOVÁ kapela PROJEKT - F z Lipníku nad Bečvou pod vedením "FEDI", má už dotočeno. Schází už jen "mastr" a máme hotovo.

           
Z pracovního procesu se vyklubala společenská akce u "krbu".

                 
A je to tady. Kapela FARAON začala natáčet své druhé CD a to se muselo i trochu oslavit.

              
Láďa TULIA opět hudebně kombinuje - tvoří další hudební projekty.

              
A tabule je nachystána. Společenská akce může začít. Když se chce a je dobrá společnost, v jednom dni jde oslavit vánoce, ale i Nový rok.

                                            
Rocková kapela NAVALENTYM má hotovo. Stihla, v pořadí své páté CD už i pokřtít. Vydání CD předcházelo spousta práce, ale všechno se opět stihlo. Jediným hostujícím hudebníkem byl skvělý saxofonista Radim a mladá kytaristka NIKOL.

                 
Projekt "Honzy" a Jiřiny ze Zlína začal fungovat, taky se vydařil country večer ve studiu ALIAS.

           
Koncertů přibývá a tak ALFA ORCHESTRA zkouší a zkouší a taky si půjčuje skvělé hudebníky.

                                      
Pracovní setkání v zajetí "Plešounů" - NAVALENTÝM, YERRY JURÁČEK s rodinou, výroční společenský večírek Franty, ve studiu ALIAS.

                                   
Ve studiu ALIAS se nadále pracuje. CM Ládi TULII, nedělní zkouška - ALFA ORCHESTRA, Tomášek ve studiu, při výběru dárků. ...

                    
Po delší době opět zkouška kapely ALFA orchestra z Kopřivnice ve studiu ALIAS. Na dobrém zvuku kapely se podílel, že - by i nový bubeník?

                 
Jedno z příjemných hudebních setkání. Zavzpomínali jsme na svá mladá hudební léta s bývalou "novojičínskou" kapelou SEKÁČI, taky jsme zahráli. (26.10.2018)

        
Nový objev Ládi TULLI - zpěvačka Dagmar...

           
Společenský večírek organizátora Pepy VAHALÍKA se vydařil.

           
Jen tři kytaristi, ale čtyři krky. Nejen se natáčí, ale někdy taky "pózuje". Opět NAVALENTYM - STOPA - Nikol.

              
NAVALENTYM - STOPA - hudební mládež. To vše patří do studia ALIAS.

                                
Mladá kytaristka "NIKOL", že by nová krev profi-kapely NAVALENTYM? Přesně tak. Už se natáčí další CD, za účasti "NIKOL".

           
A konečně "zářiová" dovolená ve VYSOKÝCH TATRÁCH.....

                          
Když Tomáškův víkend, tak v Rožnově a okolí. Hotel RELAX, trening na Vsetíně, Charitativní akce o valašský maják v Karolínce, přehrada Horní Bečva, zmrzlina RpR ...

           
Renata z Nového Jičína opět natáčí pro CM Ládi TULII, Jaroslava, Pepa - kapela JAWA z Valašského Meziříčí, Petr z kapely FARAON ….

                          
Rok uplynul jak voda a ve studiu ALIAS se opět sešla většina rodinných příslušníků, kteří přislíbili účast. Opět bylo fajn.

                    
Nejen krásný podvečer je u moře, krásný podvečer je rovněž u nás na Valašsku. Přehrada Horní Bečva.

                    
A zase Tomášek v Rožnově. I pršelo - nevadí, vláčky - nevadí, ZOO Ostrava, bazén, zmrzlina - nevadí, kakao v hrníčku DEEP PURPLE - vůbec nevadí …...

                 
Tak to vypadá, že Láďa TULIA bez natáčení dlouho nevydrží. Tak že tady máme zase zajímavý, nový hudební projekt s Jirkou z Rokycan a Pepou z Tachova. Návštěva studia Zbyněk BLAHA.

                       
Návštěvy ve studiu ALIAS : DEMLOVI z Kopřivnice, STŘALKOVI z Rožnova p/Radhoštěm, CÁHOVI ze Zlína, členové ALFY z Kopřivnice, SPLITKOVI z Jablonce nad Nisou - kapela SKY WAY (Slávek - Eva)

        
Po třech létech, Monika KRČMÁŘOVÁ opět ve studiu ALIAS, natočila své překvapení, ne-jen pro svatební hosty. Jsme přesvědčení, že se překvapení bude líbit.

                 
Nejen nedělní návštěvy ve studiu ALIAS. Libor, Libor s dcerou Natálkou a UKULELE, Petr zástupce kapely FARAON, kapela Dr. MAX z Frýdku

stránky    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24

99130 návštěv