< Nahrávací studio, Rožnov p. R. - studio ALIAS
 
www.studioalias.cz

Reference

CD

Kronika

Napsali jste nám / Napsali o nás

Partneři

Kontakty


Kompilace ALIAS 2013
MONÁDA - kapela při studiu ALIAS

MONÁDA Kopretiny

MONÁDA
Kopretiny


nenechte si ujít:
videoklip GALAXIE
stránky    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24


                          
Děti spolu s rodiči navštívili studio ALIAS a první CD najmenších dětí - DRAMAŤÁČKU, větších dětí DRAMAŤÁKU je na světě. Oba obory spádají pod středisko volného času Rožnov pod Radhoštěm - ZŠ Pod Skalkou. Vše zorganizovala vedoucí dramatického oboru při SVČ - RpR - Zdislava TOMEŠOVÁ.

              
DOŘIČÁK Petr, brácha Ivan, Honza a jejich TAXI - na návštěvě ve studiu ALIAS. Přišel i skvělý harmonikář z Nového Jičína Mira ŠEBEČEK.

        
SUCHOŇOVI na návštěvě ve studiu.

              
Máme tady ve studiu ALIAS novou rožnovskou kapelu. Ještě neznáme ani název, ale nevadí. Podstatné je to, že už tvrdě zkouší a chystají první vlastní skladbu na kompilační CD. Když se zadaří, bude jejich skladba produkována rádiem VALAŠSKO.

           
Opět tu máme ve studiu ALIAS kapelu DO RÁNA, která se s opravdovým hudebním nadšením připravuje na koncerty, ale taky na další CD

           
Tak to vypadá, když se sejde rodina ve studiu ALIAS.

                          
Rodina FOJTÍKOVÁ z "Val-mezu" na návštěvě ve studiu ALIAS. Je neuvěřitelné, co lze vytvořit za jedno sváteční odpoledne, když navštíví studio školou povinní umělci ze ZUŠ Valašské Meziříčí. Tzv. rodinná rychlonahrávka - "demáček" je na světě. Žaneta zvládla housle, kytaru a zpěv, Tereza bravurně flétnu - zpěv a příště to budou i bicí.

        
Rodina VEBROVA z Plzně s tátou kapelníkem rockové skupiny SIFON. I dcera Alenka se už chystá na natáčení. Mimochodem Jirka VEBR je známým výrobcem přepravních kufrů nejen pro hudební nástroje. www.casesvebr.cz

           
BAROŠOVI na návštěvě, přišli s nadějnou harmonikářkou.

           
K častým návštěvám studia patří Láďa, Ruda KALIŠEK, Radek, Jirka KOLEČEK + děti, které se umí zabavit už i samy.

           
Roman ŠTĚRBA - Eda PAVLICA ve studiu ALIAS, to neni jen tak. Aleš + Jana - domácí.

     
Opět rodina SUCHOŇOVA ze Zlína ve studiu ALIAS. Petr se nám vyšvihl. Už dělá v radiu FREKVENCE 1, úspěšného moderátora i pro FORMULE 1.

        
A máme KARAOKE ve studiu ALIAS. Zpívající partě dívek z Rožnova pod Radhoštěm to opravdu pěkně zpívalo. Příště už se bude natáčet.

              
Skvělá flétnistka Hanka MLNAŘÍKOVÁ už zase natáčí pro skupinu MONÁDA ve studiu ALIAS - flétny. Jedná se o druhé CD MONÁDY s názvem STAŘEC.

           
KLIMEŠOVI ze Zlína - Honza, Veronika, Štěpánek + Lenka ve studiu ALIAS.

                    
Naše kamarádka Helena ZEŤOVÁ natáčela ve studiu ALIAS. K nahrávce pomohl Adam FUSKA - RIVIERAS, Láďa PETŘEK,"Helenini vlčáci". Kamarádi - Aleš, Jana - zvuk Láďa PORUBA.

                 
"SCHOLA" pod vedením sbormistrové Michaely VALCHÁŘOVÉ. Stačí chvilka a rychlonahrávka ve studiu ALIAS, je hotova. K nahrávce taky pomohl VALCHÁŘ Jiří.

        
Zkouška ve studiu ALIAS hned dvou kapel. Kapela DO RÁNA a kapela ROCK - DE - GAST. Každá hraje trochu jiný žánr v jiném čase, alo to opravdu nikomu nevadí.

              
Na návštěvě ve studiu ALIAS kamarádi Honza SUCHOŇ s rodinou, Vlasťa z Belfastu a Lenka.

     
Oslavenci ve studiu ALIAS. David, Jana - ostatní Aleš, Monika, Láďa, Vlasťa z Belfastu.

  
Petr BENDE s kapelou - ALIAS - na festivalu grilovaných specialit ve Val. Meziříčí

           
Zkouška ve studiu ALIAS s Robinem NOVÁKEM a jeho maminkou Romanou, která provozuje "Thajské masáže" v Hranicích.

     
DVD "ROK NA SLUNÍČKOVÉ ŠKOLE" pro ZŠ Koryčanské paseky vyrobila Fa-DV Centrum. Hlas pro toto DVD se natáčel ve studiu ALIAS.

                 
Ve studiu ALIAS se nejen natáčí, ale studio i sem tam zvučí. Taktéž tomu bylo i dne 19.6.2010 na horském hotelu SOLÁŇ, kde zahrála dívčí kapela CORÁDO z Val. Meziříčí a Bratislavská kapela GREXA. Vše bylo organizováno pražskou agenturou . Akce neměla chybu.

           
Cimbálová muzika RADEGAST z Frenštátu pod Radhoštěm není s natáčením CD ve studiu ALIAS hotova, ale tentokrát se natáčela jedna skladba pro Českou televizi.

                 
Nemalá oslava na hotelu RELAX v Rožnově pod Radhoštěm. Že by odchod do důchodu pána BAROŠE? Co se tak projet na nezvyklé "trojkolce" CHMELAŘE Františka? - nebo necháme zatančit břišní tanečnici spol. APHRODITE? Na konec spojme kapelu NAVALENTYM s MONÁDOU při tanečnímu večeru. Myslím, že se vše zdařilo.

                       
ZUŠ Karolínka to u nás ve studiu ALIAS rozjela jak se patří. První nahrávky k výročí ZUŠ máme za sebou.

           
Kapelu HEAVEN neni asi nutné představovat. U nás ve studiu se pilně připravovala na festival grilovaných specialit, který se uskutečnil na stadioně ve Valašském Meziříčí

        
Alešova střední - sraz SZEŠ Rožnov pod Radhoštěm.

        
SWING BAND Zubří Jindřicha DOŘIČÁKA. Jindra, Petr, Radoš ve studiu a hned je veseleji. Že-by o něco šlo?

stránky    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24

99130 návštěv