www.studioalias.cz

Reference

CD

Kronika

Napsali jste nám / Napsali o nás

Partneři

Kontakty


Kompilace ALIAS 2013
MONÁDA - kapela při studiu ALIAS

MONÁDA Kopretiny

MONÁDA
Kopretiny


nenechte si ujít:
videoklip GALAXIE
stránky    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23


                 
Tak to vypadá, že Láďa TULIA bez natáčení dlouho nevydrží. Tak že tady máme zase zajímavý, nový hudební projekt s Jirkou z Rokycan a Pepou z Tachova. Návštěva studia Zbyněk BLAHA.

                       
Návštěvy ve studiu ALIAS : DEMLOVI z Kopřivnice, STŘALKOVI z Rožnova p/Radhoštěm, CÁHOVI ze Zlína, členové ALFY z Kopřivnice, SPLITKOVI z Jablonce nad Nisou - kapela SKY WAY (Slávek - Eva)

        
Po třech létech, Monika KRČMÁŘOVÁ opět ve studiu ALIAS, natočila své překvapení, ne-jen pro svatební hosty. Jsme přesvědčení, že se překvapení bude líbit.

                 
Nejen nedělní návštěvy ve studiu ALIAS. Libor, Libor s dcerou Natálkou a UKULELE, Petr zástupce kapely FARAON, kapela Dr. MAX z Frýdku

                 
A opět Tomášek u dědy. - ve studiu - za kulturou - vláčky - no prostě pohoda.

           
Není to tak dávno, co Láďa TULIA vydal své třetí CD a už pracuje na CD č. 4. Opět se bude jednat o zajímavý projekt.

           
"Demáček" písničkáře pana LUKACZE z Kopřivnice je na světě. Už dlouho k nám do studia nepřišel nikdo tak skvěle, hudebně připraven. Všechny nástroje, hlasy byly natočeny živě, v jedné osobě.

                          
Opět jedna ze společenských akcí ve studiu ALIAS. K poslechu, skvěle zahrála jen část cimbálové muziky Ladi TULII. Všichni byli nadšení.

                 
Nejen kapela STOPA, ale i kapela MONADA zahrála v renovované restauraci "U NĚMCA" v Rožnově pod Radhoštěm, převážně vlastní skladby. Bylo fajn, lidi i tleskali.

           
Zpěvačka Adéla KLAPUCHOVÁ, kytarista Václav DAVID, pod dohledem maminky a dále paní učitelky (klavíristky) ze ZUŠ Háje ve SLEZSKU, natáčí své CD do projektu s názvem "ADÉL a 1. máj."

                          
Nedělní zkouška kapely - ALFA orchestra ve studiu ALIAS proběhla úspěšně. Studio ALIAS navštívili i kamarádi z Nového Jičína - Láďa ŠURÁNEK zást. kapely REVIVAL Elvis Presley - BAND, dále Honza POHOŘELSKÝ - rockové kapely Dr. HECTO. Setkání bylo příjemné. Testovaly se kytary aparatura. ALFU zastihla i nová láska.

        
Opět nás navštívila nevidomá Katka GAVLASOVÁ z Hranic. Za pomoci maminky a sestřenice, byla na světě další skladba, která bude opět směřována do soutěže.

           
"Konzervatoristky" - houslistka Mgr. art. Hana BLAHOVÁ a její sestra - cymbalistka Lenka BLAHOVÁ, mají už za sebou bohatou hudební minulost s místní i zahraniční účastí. (Italie, Maďarsko, Slovensko, Vídeň). Hanka vyučuje na Musikschule Polyhymnia ve Vídni, Lenka spolupracuje s vídeňským symfonickým orchestrem. Ve studiu ALIAS natočily formou rychlo-nahrávky 3 skladby, které budou použity ve videoklipu.

              
Rožnovská kapela NAVALENTYM se chystá k natáčení dalšího vlastního CD. Láďa, Aleš ..., Blíží so opět květnová Valašská zahrada, proto Petr Míček u nás namluvil text pro spot, který je určen pro rádio ORION.

                 
Studentka rožnovského Gymnazia Alžběta BAROŠOVÁ, ve studiu ALIAS, zorganizovala oslavu narozenin spolužačky ve stylu - karaoke. Vyvrcholení celé akce bylo natáčení oslavenkyně, která nazpívala prozatím 3 skladby do svého CD. Opět šlo o skvělý hudební zážitek.

           
Rocková kapela STOPA zahrála na znovu otevření rekonstruované hospody " U Němca", na náměstí v Rožnově pod Radhoštěm. Bylo fajn.

              
Na přání "skalních" příznivců hudby jsme opět uskutečnili COUNTRY večer. Zase bylo fajn.

        
A je hotovo. "Demáček" vlastních písní, skvělé rockové kapely BETON, je nachystán k odběru.

           
Ani svátek Josefa se nemůže obejít bez oslavy ve studiu ALIAS

                 
Martin KLEIN s paní učitelkou POSPĚCHOVOU, pod dohledem otce Martina, na svém CD nadále, poctivě pracují.

           
Je to neuvěřitelné, ale písničkář Zbyněk BLAHA pracuje opět na svém novém CD. Samozřejmě se bude jednat o jeho vlastní písničky.

           
Martin KLEIN si plní svůj sen. Devět let zpívá při OUaPrŠ - Nový Jičín s pani učitelkou POSPĚCHOVOU.

                          
Společenské setkání kamarádů i ze SR, ve studiu ALIAS.

                    
Starší, ale stále kvalitní kytarový efekt, přijeli do studia ALIAS otestovat hudebníci až Bystřice pod Hostýnem. Nedělní návštěvy - studia.

                          
COUNTRY večer ve studiu ALIAS - po delší době. Co dodat - skvělá hudební atmosféra.

                 
Slovo pro Tebe - RACHEM - Vsetínské hudební seskupení pod vedením Romana GADŽORA, natočilo za necelých 6 hodin - patnáct, převážně vlastních skladeb. Jedná se o zajímavý projekt.

                                   
Bez malých oslav a přátel, by studio ALIAS, asi nemohlo být.

                    
Dnešní zkouška kapely ALFA - ORCHESTRA, ve studiu ALIAS byla opět hudebně plodná. Vystřídaly se celkem čtyři zpěvačky a všem to šlo./ - obdivu-hodné !!!

           
Rocková kapela z Valašského Meziříčí - BETON - má natočeno.

                 
Jedna ze společenských akcí ve studiu ALIAS.

stránky    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23

89212 návštěv