< Nahrávací studio, Rožnov p. R. - studio ALIAS
 
www.studioalias.cz

Reference

CD

Kronika

Napsali jste nám / Napsali o nás

Partneři

Kontakty


Kompilace ALIAS 2013
MONÁDA - kapela při studiu ALIAS

MONÁDA Kopretiny

MONÁDA
Kopretiny


nenechte si ujít:
videoklip GALAXIE
stránky    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24


           
Koncertů přibývá a tak ALFA ORCHESTRA zkouší a zkouší a taky si půjčuje skvělé hudebníky.

                                      
Pracovní setkání v zajetí "Plešounů" - NAVALENTÝM, YERRY JURÁČEK s rodinou, výroční společenský večírek Franty, ve studiu ALIAS.

                                   
Ve studiu ALIAS se nadále pracuje. CM Ládi TULII, nedělní zkouška - ALFA ORCHESTRA, Tomášek ve studiu, při výběru dárků. ...

                    
Po delší době opět zkouška kapely ALFA orchestra z Kopřivnice ve studiu ALIAS. Na dobrém zvuku kapely se podílel, že - by i nový bubeník?

                 
Jedno z příjemných hudebních setkání. Zavzpomínali jsme na svá mladá hudební léta s bývalou "novojičínskou" kapelou SEKÁČI, taky jsme zahráli. (26.10.2018)

        
Nový objev Ládi TULLI - zpěvačka Dagmar...

           
Společenský večírek organizátora Pepy VAHALÍKA se vydařil.

           
Jen tři kytaristi, ale čtyři krky. Nejen se natáčí, ale někdy taky "pózuje". Opět NAVALENTYM - STOPA - Nikol.

              
NAVALENTYM - STOPA - hudební mládež. To vše patří do studia ALIAS.

                                
Mladá kytaristka "NIKOL", že by nová krev profi-kapely NAVALENTYM? Přesně tak. Už se natáčí další CD, za účasti "NIKOL".

           
A konečně "zářiová" dovolená ve VYSOKÝCH TATRÁCH.....

                          
Když Tomáškův víkend, tak v Rožnově a okolí. Hotel RELAX, trening na Vsetíně, Charitativní akce o valašský maják v Karolínce, přehrada Horní Bečva, zmrzlina RpR ...

           
Renata z Nového Jičína opět natáčí pro CM Ládi TULII, Jaroslava, Pepa - kapela JAWA z Valašského Meziříčí, Petr z kapely FARAON ….

                          
Rok uplynul jak voda a ve studiu ALIAS se opět sešla většina rodinných příslušníků, kteří přislíbili účast. Opět bylo fajn.

                    
Nejen krásný podvečer je u moře, krásný podvečer je rovněž u nás na Valašsku. Přehrada Horní Bečva.

                    
A zase Tomášek v Rožnově. I pršelo - nevadí, vláčky - nevadí, ZOO Ostrava, bazén, zmrzlina - nevadí, kakao v hrníčku DEEP PURPLE - vůbec nevadí …...

                 
Tak to vypadá, že Láďa TULIA bez natáčení dlouho nevydrží. Tak že tady máme zase zajímavý, nový hudební projekt s Jirkou z Rokycan a Pepou z Tachova. Návštěva studia Zbyněk BLAHA.

                       
Návštěvy ve studiu ALIAS : DEMLOVI z Kopřivnice, STŘALKOVI z Rožnova p/Radhoštěm, CÁHOVI ze Zlína, členové ALFY z Kopřivnice, SPLITKOVI z Jablonce nad Nisou - kapela SKY WAY (Slávek - Eva)

        
Po třech létech, Monika KRČMÁŘOVÁ opět ve studiu ALIAS, natočila své překvapení, ne-jen pro svatební hosty. Jsme přesvědčení, že se překvapení bude líbit.

                 
Nejen nedělní návštěvy ve studiu ALIAS. Libor, Libor s dcerou Natálkou a UKULELE, Petr zástupce kapely FARAON, kapela Dr. MAX z Frýdku

                 
A opět Tomášek u dědy. - ve studiu - za kulturou - vláčky - no prostě pohoda.

           
Není to tak dávno, co Láďa TULIA vydal své třetí CD a už pracuje na CD č. 4. Opět se bude jednat o zajímavý projekt.

           
"Demáček" písničkáře pana LUKACZE z Kopřivnice je na světě. Už dlouho k nám do studia nepřišel nikdo tak skvěle, hudebně připraven. Všechny nástroje, hlasy byly natočeny živě, v jedné osobě.

                          
Opět jedna ze společenských akcí ve studiu ALIAS. K poslechu, skvěle zahrála jen část cimbálové muziky Ladi TULII. Všichni byli nadšení.

                 
Nejen kapela STOPA, ale i kapela MONADA zahrála v renovované restauraci "U NĚMCA" v Rožnově pod Radhoštěm, převážně vlastní skladby. Bylo fajn, lidi i tleskali.

           
Zpěvačka Adéla KLAPUCHOVÁ, kytarista Václav DAVID, pod dohledem maminky a dále paní učitelky (klavíristky) ze ZUŠ Háje ve SLEZSKU, natáčí své CD do projektu s názvem "ADÉL a 1. máj."

                          
Nedělní zkouška kapely - ALFA orchestra ve studiu ALIAS proběhla úspěšně. Studio ALIAS navštívili i kamarádi z Nového Jičína - Láďa ŠURÁNEK zást. kapely REVIVAL Elvis Presley - BAND, dále Honza POHOŘELSKÝ - rockové kapely Dr. HECTO. Setkání bylo příjemné. Testovaly se kytary aparatura. ALFU zastihla i nová láska.

        
Opět nás navštívila nevidomá Katka GAVLASOVÁ z Hranic. Za pomoci maminky a sestřenice, byla na světě další skladba, která bude opět směřována do soutěže.

           
"Konzervatoristky" - houslistka Mgr. art. Hana BLAHOVÁ a její sestra - cymbalistka Lenka BLAHOVÁ, mají už za sebou bohatou hudební minulost s místní i zahraniční účastí. (Italie, Maďarsko, Slovensko, Vídeň). Hanka vyučuje na Musikschule Polyhymnia ve Vídni, Lenka spolupracuje s vídeňským symfonickým orchestrem. Ve studiu ALIAS natočily formou rychlo-nahrávky 3 skladby, které budou použity ve videoklipu.

              
Rožnovská kapela NAVALENTYM se chystá k natáčení dalšího vlastního CD. Láďa, Aleš ..., Blíží so opět květnová Valašská zahrada, proto Petr Míček u nás namluvil text pro spot, který je určen pro rádio ORION.

stránky    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24

91734 návštěv